fbpx
Moduły fotowoltaiczne

Współpracujemy z największymi producentami modułów PV na świecie. Jesteśmy dystrybutorami najlepszych i najbardziej jakościowych instalacji jakościowo występujących na rynku. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze ceny dla naszych klientów. Pomagamy w wyborze i odpowiednio dopasowanej technologii do potrzeb i możliwości jakie daje nam otoczenie.

phonosolar e1621690103507
jinko solar
qcells solar place
viessman e1697814385606
logo znschine
Phono Solar

Firma Phono Solar jest wiodącym producentem wysokiej klasy modułów fotowoltaicznych.  Wysokorozwinięte zaplecze badawcze sprawia, że produkty Phono Solar przechodzą szereg ponadpodstawowych testów jakości. Marka stawia przede wszystkim na jakość, trwałość i innowacyjne rozwiązania. Firma została wyróżniona przez prestiżową agencję Bloomberg New Energy Finance uzyskując tytuł najlepszego producenta modułów fotowoltaicznych. Moduły Phono Solar odznaczają się wysoką niezawodnością, mniejszą podatnością na zacienienia ponadto posiadają 15letnią gwarancję produktową i 25letnią gwarancję liniową mocy.

Phonosolar1
Ja Solar
ja Solar fotowoltaika opole

JA Solar Holdings Co., Ltd. jest światowym liderem w produkcji wysoko wydajnych produktów fotowoltaicznych. Produkty firmy są wykorzystywane w obszarze mieszkalnym i komercyjnym oraz przy projektach naziemnych elektrowni fotowoltaicznych.
JA Solar została założona w maju 2005 roku. Od lutego 2007 jest notowana na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych NASDAQ. Od 2010 roku firma umocniła swoją pozycję wśród światowych liderów produkujących ogniwa fotowoltaiczne. Obok swojego międzynarodowego doświadczenia w branży, JA Solar wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie badań i rozwoju w fotowoltaice. Długoletnie doświadczenie w branży, świadomość badań i rozwoju jako klucza do innowacji, globalna i kompetentna obsługa klienta, ciągłość i stabilność – wszystkie te cechy czynią JA Solar kompetentnym i godnym zaufania partnerem dla Państwa projektów. Dotąd firma zrealizowała zamówienia o łącznym potencjale 11 GW. 

Firma JA Solar została niedawno wyróżniona pieczęcią Top Brand PV Modules Europe 2021 od EuPD Research, wiodącej jednośtki certyfikującej w branży PV. To szósty rok z rzędu, w którym JA Solar zdobywa tę nagrodę od pierwszego zdobycia nagrody w 2016 r. Firma została również wyróżniona jako najlepsza marka fotowoltaiczna w regionie MENA, a także w siedmiu krajach europejskich w tym Niemcy, Francja, Polska, Hiszpania.

Viessmann

Moduły fotowoltaiczne firmy Viessmann odznaczają się wysokimi wartościami mocy, bezkompromisową jakością i obszernymi gwarancjami
produktu i osiągów. Ponadto w stanie dostawy wszystkie moduły mają wyłącznie dodatnią tolerancję mocy. Oznacza to dodatkową moc,
nawet rzędu 5 WP.

Dzięki wykorzystaniu technologii Shingled oświetlana jest większa powierzchnia ogniw, dzięki temu moduł charakteryzuje się wyższą sprawnością oraz lepszą wydajnością w przypadku występowania zacienień. Dodatkowym atutem zastosowania technologii Shingled jest bardzo estetyczny wygląd paneli.

Moduły fotowoltaiczne przystosowane są do stosowania na dachach domów jednorodzinnych oraz obiektów użytkowych i przemysłowych.

fotowoltaika opole viessmann
Jinko Solar
fotowoltaika opole solarplace Jinko

Marka jest wiodącym globalnym producentem modułów fotowoltaicznych. Budująca swoją renomę na rynku od ponad 15 lat. Posiada około 300 patentów w branży solarnej i stawia na ciągły rozwój firmy. Projekty wspomnianej firmy są wszechstronne – zalicza się do nich: projekty mieszkaniowe, konstrukcje dachowe, projekty użytkowe. Jinko Solar dostarczała swoich paneli m.in. do projektu Mitzpon – Ramon Ground Project w Izraelu (4 MW), elektrowni słonecznej w mieście JingChang w Chinach (200 MW) oraz największej szklarni na świecie która znajduje się we Francji (10 MW), projekty komercyjne, szpitale, markety, plantacje migdałów w Kalifornii. Ponadto, firma Jinko Solar ma partnerów na całym świecie m.in. w USA, Japonii, Niemczech, Chile, Afryce południowej oraz Indiach. Dzięki odpowiedniemu stosunkowi do klienta oraz relacjach budowach na szczerości i zaufaniu, firma Jinko Solar może poszczycić się ogromną liczbą klientów. Dobro i satysfakcja klienta to najważniejsze wartości dla tej firmy.

ZNShine Solar

Marka jest liderem w szybkim wdrażaniu najnowszych technologii PV w swojej produkcji, skracając tym samym czas najlepiej wyposażonych modułów w projekty PV na całym świecie. ZNSHINE został nagrodzony za „zieloną roślinę” i „znaną markę w Chinach”, znajduję się także w TOP 4 w bankowym rankingu zaufanych firm fotowoltaicznych na świecie.  ZNSHINE cały czas wdraża najnowsze technologie PV w swojej produkcji, skracając tym samym czas na dostawę najlepszych modułów do projektów PV na całym świecie. Nagrodzony jako „zielona fabryka” i „dobrze znana marka w Chinach”, ZNSHINE ma na celu stać się jednym z największych deweloperów projektów solarnych na skalę użytkową, mając swoje globalne oddziały w Japonii, Indiach, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie, Chile, Australii i Afryki, a także w Polsce.

Innowacyjna technologia

Zespół badawczo-rozwojowy ZNShine Solar we współpracy z China University of Science and Technology opracował serię modułów słonecznych z powłoką grafenową.

Innowacyjna, samoczyszcząca technologia umożliwiająca zmniejszenie kosztów eksploatacji i konserwacji oraz zwiększenie wydajności wytwarzania energii.

Grafen to najcieńszy, najlżejszy, najbardziej elastyczny, najsilniejszy i najlepiej przewodzący nanomateriał na świecie. Testy wykazały, że grafen ma właściwości hydrofilowe i samoczyszczące które dają ogromne korzyści dla modułów słonecznych.

graphen znshine solar
solar place fotowoltaika opole modul Zn schine
Szybki kontakt!
+
Wyślij!