fbpx

Noworoczna oferta promocyjna

Na dobry początek Nowego Roku, przestawiamy ofertę na montaż
instalacji fotowoltaicznej oraz na pompy ciepła.

Już od dziś, do każdej instalacji fotowoltaicznej oferujemy 10% dodatkowej mocy za 1zł. !!!
(np. dla instalacji o mocy 6 kWp – 2 moduły fotowoltaiczne za 1zł)

Aby w ten 2021 rok wejść z jeszcze mocniejszym „przytupem”,
oferujemy moduły Full Black w wyjątkowo promocyjnej cenie.

Podwójne szklane moduły solarne Znshine SOLAR’ bifacial są testowane i zatwierdzane przez międzynarodoweuznane laboratoria, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom niezawodny i zoptymalizowany cenowo produkt.Wykonane z wyselekcjonowanych materiałów i komponentów w celu nadania jakości, czasu trwania, wydajności i wydajności, podwójne moduły szklane z ogniwami Half cell firmy ZNSHINE SOLAR charakteryzują się zwiększoną transmisją światła i posiadają funkcje dekoracyjne i cieniowania. Stanowią doskonały wybór dla BIPV i aplikacje budowlane BAPV. Pozwala to na wytwarzanie czystej energii przy jednoczesnym zmniejszeniu rachunków za energię.9 rozmieszczonych elektrod odpowiada za zmniejszenie oporu szeregowego. Doskonałe chłodzenie tylnej szyby. Wolne od degradacji indukowanym napięciem. Technologia multibusbar i dwustronna szyba ogranicza degradacje PID i LID.

Ekstremalnie odporne na amoniak, mgłę solną oraz brak rozprzestrzeniania sie ognia. Idealne na projekty na wysypiskach śmieci, oczyszczalniach i łatwopalnych dachach. Wysoka sprawność modułu. Powłoka grafenowa zwiększa wydajność modułów o 2-3W, zwiększając o ok 1% transmisję światła i szeroką odpowiedź widmową przy słabym oświetleniu Promienie UV rozkładają zanieczyszczenia na szybie(fotokataliza), a deszcz je spłukuje. Dzięki właściwościom hydrofilnym powłoki, woda rozlewa się po szkle i szybko spływa, nie zostawiając śladów w postaci zacieków.

Zapraszamy do promocji!
Zdecyduj się na pompę ciepła a instalację fotowoltaiczną otrzymasz
na wyjątkowo preferencyjnych warunkach.

Jeśli zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną, szukasz Firmy stąd – z Opola, dużą wagę przykładasz do jakości wykonania, najlepszego sprzętu i pewnego serwisu pogwarancyjnego – zapraszamy do nas!!!

Solar Place to marka znana na Opolszczyźnie od 8 lat. Wykonaliśmy
ponad 2700 instalacji. (podaj nam swój adres a wskażemy Ci miejsce w
pobliżu, gdzie można zobaczyć naszą realizację). Pracujemy na najlepszych światowych markach a zespół najlepszych fachowców jest gwarancją najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdziesz również Pompy Ciepła największych
światowych producentów.

AMP Plus Sp. z o.o. Opole, ul. Reymonta 47/3

kontakt@solarplace.pl

Szybki kontakt!
+
Wyślij!