MODUŁY FOTOWOLTAICZNE

Współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami modułów pv na świecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszy ceny. Pomagamy w wyborze i dopasowaniu technologii do potrzeb klienta.

Fotowoltaika Opole
Fotowoltaika Opole
Fotowoltaika Opole
Fotowoltaika Opole
Fotowoltaika Opole
Fotowoltaika Opole
Fotowoltaika Opole
Fotowoltaika Opole

Moduły fotowoltaiczne SERAPHIM BLADETM SRP-315-BMB-HV:

Monokrystaliczne moduły PV o mocy 315W Full Black. Nowej generacji ogniwa fotowoltaiczne. Seraphim to wiodący producent wysokiej wydajności modułów fotowoltaicznych.

Firma Seraphim została założona w 2011r.

Seraphim jest wymieniany jako producent modułów solarnych Tier 1 przez BNEF, Top Performer od DNV GL. Seraphim obsługuje klientów na całym świecie dzięki wysokiej jakości produktom i profesjonalnym usługom. Do końca 2018 wybudowali instalacje o mocy łącznej ponad 6 GW, firma Seraphim znalazła szerokie zainteresowanie w ponad 40 krajach. Surowa kontrola jakości jest podstawą produkcji Seraphim – „Nasi klienci oczekują bezkompromisowej jakości naszych produktów.” Aby sprostać tym oczekiwaniom wysokiej jakości, Firma nadal inwestuje w najnowocześniejszy sprzęt i profesjonalistów oraz szkolenia dla pracowników. Seraphim jest dumny z jakości produktów i ich niezawodnej wydajności nawet w ekstremalnych warunkach. Dzięki szybkiemu i stabilnemu rozwojowi Seraphim rozszerzył swoją moc produkcyjną modułów słonecznych do 4 GW. W międzyczasie, Seraphim poświęca się opracowaniu najbardziej innowacyjnej technologii fotowoltaicznej dla bardziej ekologicznej przyszłości. Od momentu założenia Seraphim nieprzerwanie dostarcza klientom na całym świecie doskonałą jakość, wysoką wydajność.

Firma Seraphim zdobyła tak szeroką reputację wiodącego producenta produktów solarnych, głównie dzięki doskonałej jakości oraz wydajności produktów.

Firma Seraphim zapewnienia indywidualne podejście do klienta, posiada ona ponad 20 biur  i ponad 2500 pracowników na całym świecie, Seraphim zajmuje się zapewnieniem efektywnego wsparcia i doskonałej obsługi klienta we wszystkich regionach świata.

 

Z biegiem lat Seraphim stał się liderem w branży solarnej, pionierem innowacji technicznych i perfekcjonistą w zapewnieniu jakości. Seraphim nieustannie dąży do rozwijania nowych technologii, produktów o wyższej wydajności. Seraphim uzyskał niezależne trzy certyfikaty międzynarodowych standardów wydajności i bezpieczeństwa swoich produktów. Serafin również aktywnie uczestniczy na poziomie lokalnym, szkoląc i dostarczając społeczeństwu ekonomiczne i zielone rozwiązania.

Moduł słoneczny Seraphim’s Blade ™ posiada dwie identyczne części, które składają się z ogniw o połowę mniejszych niż zwykłe moduły słoneczne. Poprzez zmniejszenie liczby komórek na połówki uzyskujemy mniejsze prądy, dzięki czemu uzyskujemy mniejsze straty „Cell To Module”, co oznacza wyższą wydajność. Całkowita przestrzeń między komórkami jest podwojona, a więcej światło zostaje wielokrotne odbite uzyskując w ten sposób większą wydajność. W porównaniu do standardowych modułów, moduł serii Blade ™ ma niższą rezystancję, co pomaga zminimalizować niedopasowania.

 

Zamiast 6 wewnętrznych ciągów komórek moduł serii Blade ma 2 x 6 krótszych ciągów komórek. Ten projekt skutecznie radzi sobie z niedopasowaniem między komórkami spowodowanymi przez cień.

 Blade ™ składa się z dwóch oddzielnych i identycznych macierzy ogniw słonecznych, co oznacza, że ​​zwykłe wafle komórek są pocięte na połówki, oraz te krótsze łańcuchy tworzą tablice, która oddziela bieżące ścieżki. Gdy moduł jest zacieniony, to tylko jeden sektor jest cieniony, w takiej sytuacji moduł nadal będzie pracował wytwarzając energię ale tylko z jednego sektora. W takich okolicznościach, gdy moduł jest zacieniowane obszary robocze Blade ™ będą o 50% mniejszy, ale moduł nadal będzie prawidłowo pracował i wytwarzał energię. W standardowych modułach moduł zostaje odcięty co wpływa niekorzystnie na całkowitą produkcję.

Przez cięcie wafli na połówki, wewnętrzna utrata mocy jest niższa, a efekt gorących miejsc również dzięki temu został zredukowany.

Firma udziela 10 letniej gwarancji na produkt oraz udziela gwarancji na liniową prace na 25 lat gwarantując maksymalny spadek zaledwie do 80,68%.

 

Moduły fotowoltaiczne Sharp
Sharp doskonale rozumie, że zrównoważona dostawa energii jest jednym z największych wyzwań w obliczu społeczeństwa oraz przyszłego dobrobytu człowieka. Właśnie dlatego od ponad 50 lat firma aktywnie rozwija przyjazną środowisku technologię solarną i pomaga zabezpieczyć dostęp do zielonej energii.
Firma Sharp, jako ekspert technologii fotowoltaicznych z ponad 50-letnim doświadczeniem, znacząco przyczynia się do wprowadzenia przełomowych rozwiązań w tej dziedzinie. Oparte na technologii ogniw słonecznych z kryształami krzemu, moduły produkowane przez Sharp’a wykazują się zadziwiającą wytrzymałością w trudnych warunkach pracy i doskonale spisują się w systemach przyłączonych do sieci energetycznych.

Moduły fotowoltaiczne IBC Solar
IBC SOLAR AG działa na rynku fotowoltaicznym od ponad 30 lat i jest jedną z wiodących międzynarodowych firm, które dostarczają rozwiązania technologiczne o wysokiej wydajności, szerokiej skali zastosowań i do każdego inteligentnego systemu fotowoltaicznego. Siłę ekonomiczną oraz finansową niezależność firmy potwierdzają ogólnie znane agencje ratingowe.
Inteligentne systemy dla energii słonecznej działają dzięki perfekcyjnie dopasowanym komponentom. Ponad 1000 wysoko wy¬kwalifikowanych partnerów na całym świecie, a także ponad 2700 megawatów zainstalowanej mocy i 160.000 systemów fotowoltaicznych są dowodem wysokiego poziomu wiedzy IBC SOLAR.

Moduły fotowoltaiczne Recom
Recom – europejska firma produkująca polikrystaliczne i monokrystaliczne panele fotowoltaiczne. Główna siedziba znajduje się w Niemczech.
Zakres mocy instalacji, w których wykorzystywane są produkty Recom obejmuje zakres od kilku kilowatowych systemów do projektów wielkoskalowych.
Innowacyjność, Zrównoważony Rozwój, Satysfakcja Klienta oraz Rzetelność Finansowa to kluczowe hasła, którymi kieruje się Recom.

Moduły Canadian Solar
Założona w 2001 roku w Kanadzie, Canadian Solar (NASDAQ: CSIQ) działa jako globalny dostawca energii, posiada przedsiębiorstwa w 18 krajach na 6 kontynentach. Służąc jako wiodący producent modułów fotowoltaicznych i dostawca rozwiązań solarnych. Canadian Solar zatrudnia ponad 7500 pracowników na całym świecie. Canadian Solar wyprodukował i sprzedał 30 milionów modułów fotowoltaicznych  w ciągu ostatnich 14 lat.

Moduły fotowoltaiczne Upsolar
Upsolar jest wiodącym deweloperem międzynarodowym i producentem wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych (PV).
Od swojego powstania w 2006 roku misja Upsolar polega na zapewnieniu klientom wysokiej jakości produktów w konkurencyjnych cenach. Upsolar jest w stanie zaoferować produkty, które zawierają jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych na rynku.

Moduły fotowoltaiczne BenQ
Portfel modułów BenQ Solar obejmuje technologie komórkowe mono, multi i back-kontaktowe.Rozwiązania produktów BenQ Solar skutecznie służą różnorodnym potrzebom w segmentach mieszkalnych, handlowych i użyteczności publicznej.
BenQ Solar dąży do rozwoju najnowszych technologii, które wytrzymują próbę czasu. Innowacyjny produkt BenQ zapewnia najwyższą wydajność – do 20,3% oraz mocy do 330W. Technologia PID-Free komórek przyczynia się do zmniejszenia degradacji i utrzymuje stabilną pracę w długim czasie. Moduł jest lekki, co upraszcza instalację. BenQ Solar to światowej klasy jakość i niezawodność.

Moduły fotowoltaiczne Kyocera
Kyocera – japońska firma założona w 1959 roku przez KazuoInamoriego jako Kyoto Ceramics. Główna siedziba firmy mieści się w Kioto. Producent sprzętu: drukarkowego, komputerowego, fotograficznego, elektronicznego.Przez ponad 38 lat panele fotowoltaiczne opracowywane i produkowane są przez Kyocera. Od tego czasu moduły te są używane w niezliczonych zastosowaniach mieszkalnych i komercyjnych, jak również dla dużych systemów na całym świecie.W ofercie firmy są od 36 – do 80-komórkowe moduły słoneczne

Moduły fotowoltaiczne  Amerisolar
Amerisolar, Worldwide Energy and Manufacturing USA Co., Ltd, amerykańska firma, która posiada doświadczenie w produkcji paneli i kontroli ich jakości od 1993 roku.
W 2013 roku Amerisolar podjął produkcję paneli fotowoltaicznych w Tajwanie, Korei Południowej i Portugalii, a później również w Chinach. Jeśli chodzi o bazę techniczną – wsparcie zapewniają niemieccy i amerykańscy eksperci i inżynierowie.

Moduły fotowoltaiczne Aleo Solar
ALEO SOLAR – firma założona w 2001 roku. Fabryka zlokalizowana w Prenzlau (Niemcy) posiada zdolność produkcyjną na poziomie 280 MW. Zespół pracowników tworzą prawdziwi pasjonaci zrównoważonego rozwoju. Celem Aleo – Solar jest promocja energii słonecznej jako podstawowego źródła energii. Aleo stawia na trwałe i długoterminowe rozwiązania. Producent ten oferuje szeroką gamę modułów.
Nowoczesna fabryka, sprawdzeni dostawcy, innowacyjne podejście, wysokie wymogi jakościowe na każdym etapie – od produkcji po dostawę do Klienta. Wszystkie te elementy pozwoliły firmie Aleo Solar stworzyć godne polecenia produkty – moduły mono – i polikrystaliczne.

Moduły fotowoltaiczne Hanwha Q-Cells
Producent i globalny dostawca ogniw fotowoltaicznych, z siedzibą w Seulu, Korea Południowa i Thalheim, Niemcy. Spółka jest notowana na nowojorskiej giełdzie.Hanwha Q-Cells Co. Ltd. powstała w lutym 2015 roku z połączenia Hanwha Q-Cells i HanwhaSolarOne.Przedsiębiorstwo należy do globalnej grupy HanwhaGroup.W siedzibie Technologii i Jakości w Thalheim (Niemcy), firma posiada działy badań i rozwoju, zarządzania jakością oraz marketingu i sprzedaży.Hanwha Q-Cells do końca 2015 roku zwiększyła swój nakład produkcyjny w zakładach w Malezji, Chinach i Korei Południowej do poziomu 4,3 gigawatów w ogniwach słonecznych i modułach.Masowa produkcja w Niemczech została natomiast wstrzymana w marcu 2015 roku.Hanwha Q-Cells posiada biura sprzedaży w wielu krajach w Azji, Australii, Europie i obu Amerykach.Spółka skupia się na swoich 2 największych markach: Q.Cellsoraz Hanwha Solar.Obecnie w firmie pracuje ok. 9300 pracowników, z czego 400 w Niemczech.

Moduły fotowoltaiczne Telesun
ZhongliTalesun Solar Co., Ltd. jest jednym z największych na świecie producentów PV w całości zintegrowaną i zautomatyzowaną linią produkcyjną . Jego standardowe i wysokowydajne moduły są jednymi z najbardziej wydajnymi i opłacalnymi w całej branży. Po zainstalowaniu na całym świecie ponad 3,5 GW modułów, jesteśmy wiodącą firmą branży fotowoltaicznej zbudowaną na sprawdzonej niezawodności produktów i zrównoważonej wydajności.

Moduł fotowoltaiczny Boviet
Firma Boviet jest największym zintegrowanym producentem paneli słonecznych w Wietnamie. Fabryka zajmuje powierzchnię 100 tys. metrów kwadratowych gdzie na stałe pracuje 1500 osób. Roczna produkcja paneli a także ogniw fotowoltaicznych to 700 MW co stawia tego producenta na pierwszym miejscu w tym regionie Azji. Głównym odbiorcą paneli słonecznych Boviet jest Ameryka Północna jak również Europa.Boviet nieustannie rozwija swoje działy badawczo-rozwojowe, produkcyjne, kontroli jakości, oraz marketingowe. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości panele polikrystaliczne i monokrystaliczne, które są certyfikowane przez CE, TUV, ETL, MCS itd.Model BVM 265 W jest cenową konkurencją dla droższych „markowych” produktów dostępnych na rynku. Parametry modułu fotowoltaicznego jak i udzielana gwarancja w niczym nie odbiegają od renomowanych marek.

Moduł fotowoltaiczny Exe Solar
EXE Solar to europejska firma Solar Solar, która produkuje monokrystaliczne i polikrystaliczne moduły fotowoltaiczne połączone z 15-letnią gwarancją producenta.Dzięki  wieloletniemu doświadczeniu produkcja modułów osiągnęła doskonały poziom dzięki ciągłej wysokiej jakości i optymalnej wydajności.EXE to dynamiczna firma, która jest stale zgodna z najnowszymi innowacjami w technologiach produkcyjnych, aby zapewnić swoim klientom najnowocześniejsze moduły fotowoltaiczne również na przyszłość.

Moduły fotowoltaiczne LG
LG Solar jest częścią LG Electronics globalnego lidera branży elektrycznej na świecie z 50 letnim doświadczeniem. Gwarancją jakości modułów są podwójne badania zgodne z normą IEC przeprowadzane na każdym module przed wypuszczeniem produktu. Ponadto wszystkich gwarancji produktowych, udziela firma LG Electronics.

Moduły fotowoltaiczne Trina Solar
Trina Solar została założona w roku 1997, a od 2006 jest notowana na NYSE (Nowojorska Giełda Papierów Wartościowych). Trina Solar jesttrzecią co do wielkości firmą produkującą moduły solarne w Chinach i czwartą na świecie, zgodnie z PVinsights. Wywiera również duży wpływ na kształt globalnego przemysłu fotowoltaicznego jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie.Od roku 2007 Trina Solar dostarczyła na całym świecie ponad 4,8 GW modułów fotowoltaicznych (ponad 4 000 000 modułów o mocy 250Wp każdy). W trakcie procesu produkcyjnego jest wykonywanych ponad 30 różnych testów jakościowych. W 2013 roku Trina Solar została uznana jako najbardziej Innowacyjna Firma w Chinach, o czym może świadczyć ponad 380 posiadanych patentów oraz zdobyte rekordy świata przez ostatnie dwa lata w zakresie wydajności modułów fotowoltaicznych produkowanych przez Trina Solar

Moduły fotowoltaiczne JA Solar
JA Solar Holdings Co., Ltd. jest światowym liderem w produkcji wysoko wydajnych produktów fotowoltaicznych. Produkty firmy są wykorzystywane w obszarze mieszkalnym i komercyjnym oraz przy projektach naziemnych elektrowni fotowoltaicznych.
JA Solar została założona w maju 2005 roku. Od lutego 2007 jest notowana na amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych NASDAQ. Od 2010 roku firma umocniła swoją pozycję wśród światowych liderów produkujących ogniwa fotowoltaiczne. Obok swojego międzynarodowego doświadczenia w branży, JA Solar wykorzystuje swoją wiedzę w zakresie badań i rozwoju w fotowoltaice. Długoletnie doświadczenie w branży, świadomość badań i rozwoju jako klucza do innowacji, globalna i kompetentna obsługa klienta, ciągłość i stabilność – wszystkie te cechy czynią JA Solar kompetentnym i godnym zaufania partnerem dla Państwa projektów.Dotąd firma zrealizowała zamówienia o łącznym potencjale 11 GW.
W 2014 roku ilość realizowanych zamówień na moduły podwoiła się w stosunku do poprzedniego roku. JA Solar został tym samym jednym z 5 największych dostawców na świecie.JA Solar otrzymał tytuł wiarygodnego partnera Bloomberg New Energy Finance (BNEF).

Moduły fotowoltaiczne Jinko Solar
Firma Jinko Solar powstała w 2006 roku. Wraz z kadrą wyspecjalizowanych pracowników i nowymi technologiami produkcji modułów solarnych, stała się globalnym liderem w dziedzinie fotowoltaiki. Projekty wspomnianej firmy są wszechstronne – zalicza się do nich: projekty mieszkaniowe, konstrukcje dachowe, projekty użytkowe. Jinko Solar dostarczała swoich paneli m.in. do projektu Mitzpon – Ramon Ground Project w Izraelu (4 MW), elektrowni słonecznej w mieście JingChang w Chinach (200 MW) oraz największej szklarni na świecie która znajduje się we Francji (10 MW), projekty komercyjne, szpitale, markety, plantacje migdałów w Kalifornii. Ponadto, firma Jinko Solar ma partnerów na całym świecie m.in. w USA, Japoni, Niemczech, Chile, Afryce południowej oraz Indiach. Dzięki odpowiedniemu stosunkowi do klienta oraz relacjach budowach na szczerości i zaufaniu, firma Jinko Solar może poszczycić się ogromną liczbą klientów. Dobro i satysfakcja klienta to najważniejsze wartości dla firmy Jinko Solar.