Mitsubishi Electric

MSP Kopiowanie

Mitsubishi Electric należy do światowej czołówki zarówno pod kątem produkcji, jak i sprzedaży produktów oraz systemów elektrycznych i elektronicznych o szerokiej palecie zastosowań. Miano światowego lidera w dbałości o ochronę środowiska Mitsubishi Electric zyskało dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii - wszystko to, aby każdego dnia przyczyniać się do stałego rozwoju społeczeństwa.

 

mitsubishilogo

Pompy ciepła Mitsubishi Electric:

POWER INVERTER PUHZ -SW....
Jednostki zewnętrzne serii Power Inverter są skonstruowane specjalnie do użytku jako powietrzno-wodna pompa ciepła do -20°C.
Oferują one przy temperaturze zasilania 60°C do -3°C i maks. 55°C do -10°C temperatury zewnętrznej wysoki stopień komfortu cieplnego.
Specjalny odbiornik Power Receiver do rzechładzania czynnika chłodniczego, w połączeniu z dwoma indywidualnie sterowanymi zaworami rozprężającymi, uzyskuje optymalną wydajność grzewczą przy szczególnie energo-oszczędnej pracy.
Typowe zakresy zastosowania serii Power Inverter to nowe i istniejące budynki o dobrej izolacji cieplnej i dużych powierzchniach przenoszenia ciepła, na przykład ogrzewanie podłogowe. 
 
 
 
 
 
ZUBADAN INVERTER PUHZ-SHW....
Opatentowana technologia Zubadan Inverter stanowi aktualne optimum w technologii powietrzno-wodnych pomp ciepła. 
Obieg chłodniczy Zubadan z przechładzalnikiem HIC i sprężarką wtryskową Flash może utrzymywać strumień masowy czynnika  chłodniczego  także  stabilnie  w niskich  temperaturach  zewnętrznych.
W  ten  sposób  system  może  także  przy -15°C dostarczać pełną moc grzewczą. I nawet przy -28°C pompa ciepła Zubadan pozwala się niezawodnie i wydajnie użytkować.
Znaczy  to,  że  przewymiarowywanie  systemu  jako  bufor  bezpieczeństwa  dla  trybu  ogrzewania  jest  dzięki 
technologii Zuba-dan absolutnie zbędne.