Pompy ciepła

Daikin


 

Firma Daikin jest obecna w Polsce od ponad 15 lat. Spółka DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie powstała w kwietniu 2001r. Produkty marki Daikin dystrybuowane i montowane są poprzez sieć autoryzowanych dealerów. W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach. Urządzenia Daikin dzięki swej najwyższej jakości zostały zamontowane w wielu najbardziej prestiżowych budynkach w Polsce – w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i wystawienniczych, a także w wielu budynkach przemysłowych oraz w obiektach użyteczności publicznej.

W swojej ofercie Daikin posiada m.in. pompy ciepła, których sprawność wynosi około 300%. Oznacza to, że dla każdej jednostki energii zużytej przez pompę ciepła podczas pracy generowane są trzy lub więcej jednostek ciepła wykorzystywanych w budynku.

Daikin oferuje rozwiązania zarówno dla domów mieszkalnych, jak i handlu oraz przemysłu. W swojej ofercie zawiera pompy niskotemperaturowe i wysokotemperaturowe.

www.daikin.pl